+420 774 947 013 stajnerova@ms-promo.cz

Projekční činnost

 

MSpromo engineering s.r.o. je zaměřena také na komplexní činnost v oblasti stavebního dozoru, technického dozoru a zpracování projektové

dokumentace ve své projekční kanceláři a realizaci všech elektro profesí. Pokud potřebujete zajistit prvotřídní provedení vašeho projektu či ekonomický dozor nad financemi investora, tak jsme ti praví. Dále kromě stavebního dozoru a projekční kanceláře, svým klientům nabízíme tyto služby:

 

  • stavební a technický dozor při realizaci staveb
  • zpracování projektové dokumentace pro pozemní a vodohospodářské stavby
  • koordinace přípravy projektové dokumentace
  • kancelářská činnost spojená s projektem
  • vypracování projektové dokumentace
  • organizace při výběrových řízení
  • kontrolu všech nákladů před realizací i v průběhu realizace projektu
  • poradenství a konzultační činnost
  • zpracování odborných studií a posudků

 


Kancelář nabízí technický dozor pro investory

Díky našim několikaletým zkušenostem a širokému spektru Vám naše kancelář nabízí nejvyšší kvalitu našich služeb. Nejen v oblasti zpracování projektové dokumentace, ale také dozor na stavbách a v neposlední řadě ekonomicko správní technický dozor investora.  Jsme společnost, kde hlavní prioritou je spokojenost a bezpečnost našich zákazníků, proto při své činnosti technického dozoru využíváme nejnovější technologie a tím zajišťujeme bezpečnost nejen našich dodavatelů, ale především Vás. Pokud chcete kvalitně odvedenou práci, tak stačí kontaktovat naši projekční kancelář a my vše zařídíme.

 

Projekční kancelář a zpracování projektové dokumentace

 

Pro naše klienty nabízíme služby v řízení projektu již od jeho vzniku až po finální předání uživateli. V naší projekční kanceláři realizujeme kompletně stavební projektovou dokumentaci i projektovou dokumentaci pro pozemní a vodohospodářské stavby. V rámci zpracování projektové dokumentace nabízíme veškerý servis související s přípravou projektové dokumentace v podobě jednání s dotčenými orgány, zajištění všech nezbytných dokumentů nejen pro stavební povolení, ale také pro územní rozhodnutí, pro stavební řízení i pro výběr dodavatele. Jednání se stavebními úřady a zajištění stavebního povolení v předem stanoveném termínu. Zadavatelům projektové dokumentace vycházíme vstříc v podobě doporučení nejlepší kvality a nejvýhodnější ceny již při navržení projektu až po dobu předání uživateli. Při realizaci projektové dokumentace dbáme na řešení všech detailů, tak abychom při realizaci stavby eliminovali vše, co by ovlivnilo časový chod realizace.

 

Zajišťujeme inženýrské plánování projektu i dozor na stavbě

 

Naše projekty řídíme dle Vašich požadavků s přesným časovým harmonogramem. Spolupráce s našimi dodavateli a subdodavateli je velice blízká a proto plně zodpovídáme za kvalitu našich služeb. Náš podnikatelský cíl je splnění Vašeho cíle a dosažení té nejlepší kvality.

Pro úspěšnou spolupráci s našimi klienty plníme požadavky projektu promptně a s maximální koordinací všech nezbytných detailů. Dbáme, aby realizace projektu a dozoru byla plně dodržena dle projektové dokumentace a vše odpovídalo bezpečnostním předpisům a evropským normám.